Hakkımızda

Microp menajerlik; televizyon ve sinema sektöründe yılların vermiş olduğu birikimi ile yapımcı ve oyuncuların arasındaki köprüyü kurmak, oyunculara bir yol haritası oluşturmak için 2005 yılında microp productionun faaliyetinden sonra sektördeki açığa karşı kurulmuştur.

Yapımcı, yönetmen ve profesyonel oyuncuların tercih ettiği güvenilir menajerlik firması olmuş, günden güne başarılarını arttırarak bugünlere gelmiştir.

Projelerde cast seçmek ile sınırlı kalmayıp, bu işin bir organizasyon olduğunu bilmek ve içeriğe göre en uygun kişileri seçerek karakteri belirlemek için oyuncu koçlarından destek almaktadır.

 

Microp menajerlik profesyonel ekibi ile projeleri doğru değerlendirme ve menajerlik ile oyunculara sektörde kalıcı olmanın yoluna ışık tutar.

 

Oyunculara menajerlik hizmeti vermenin yanı sıra seçiciliği ön planda tutarak değerli yapımların cast direktörlüğü ihtiyacını da karşılamaktadır.

 

Microp menajerlik bu renkli ve tempolu yolda oyuncunun başarılarına ortak olmak ve başarılarının  mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Sosyal Paylaşım

Benzer İçerikler