Profesyonel Fotoğrafçılık

Işığın mercekten geçisinin en sanatsal halini sunuyoruz.

Çarpıcı, etkileyici ve akılda kalıcı fotoğraflar çekmek için konusunda uzman profesyonellerimiz çıplak gözle görülemeyecek güzellikleri ihtişamlı kurgular ile kitlenize sunuyor.

Sanat yönetmenlerimiz, ışık uzmanlarımız ve marka stratejistlerimizin ortak çalışması sonucu ortaya çıkan kareler mesajınızı estetik ile buluşturuyor.

Ürünlerinizin albenisini gözler önüne seriyor, mekanların cazibesi ile orada olma isteği uyandırıyor, organizasyonlarınızın atmosferini en güzel anında dondurup yakalıyoruz.

Markanızı en iddaalı modeller ile çekici ve hafızalarda yer eden tasarımlar ile harmanlayıp sonsuza kadar kadrajda kalmanız için uzman ekibimiz ile Profesyonel Fotoğrafçılık servislerini yıllardır sizler ile buluşturuyoruz.

KONSEPT ÜRÜN ÇEKİMİ

Konsept ürün çekimleri firmanızın tarzını ve ürünlerinizi estetik ve yaratıcılıkla harmanlayan etkili bir görsel reklamdır. Dijital ortamlarda müşterinize daha hızlı ulaşmanızı ve ürünlerinizi sipariş noktasına taşımayı sağlar.

bize ulaşın

MANKENLİ ÜRÜN ÇEKİMİ

Ürünlerinizin algısına daha somut bir anlam katarak hedef kitleye ilgi çekici sunumlar verir. İkna çekim yönü yüksek olan bu çekim türü potansiyel tüketicinize ürünlerinizi kullanım alanları ile ilgili canlı sunum sağlar. Tekstil, takı ve aksesuar gibi alanlarda E- ticaret siteleri için en etkili yoldur.

bize ulaşın

BEYAZ FON ÜRÜN ÇEKİMİ

En önemli özelliklerinden biri yansıtıcı olan beyaz rengin ürünleriniz üzerindeki etkisi dikkat çekici ve keskindir. E- ticaret sitelerinin yanı sıra katalog ve billboard, dergi baskıları için ürünlerinizin fotoğrafları kullanıma hazır hale getirilir.

bize ulaşın

YİYECEK / İÇEÇEK ÇEKİMİ

Cafe, bar, ve restaurant işletmelerinin gıda sektöründe ürünlerini tanıtmak ve iştah arttıran konseptlerle tüketiciye sunmak için kullanılır. Burada ki bir diğer amaç ise yemek ve içeceklerin tazeliğini, ferahlığını ve lezzet hissiyatını tüketiciye sunmaktır. Bizim amacımız ise markanız ve ürünlerinizi en iyi şekilde sunmaktır.

bize ulaşın

TEKSTİL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Moda sektörünün tercih ettiği çekim türlerinden biridir. Üretimden, satış noktalarına kadar devam eden süreçten sonra müşterilerine ürün tanıtımı yapmak, kullanım amaçlarına yönelik özellikleri hakkında bilgi vermek, tekstil fotoğraf çekiminin amacıdır. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için tekstil fotoğrafçılığı ile fark yaratabilir, güvenirliliğinizi gösterebilir ve markanızı akıllara kazıyabilirsiniz.

bize ulaşın

KURUMSAL FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Kurumsal kimlik, bugün bir çok firma için önemli bir etiket olmuştur. Peki ya fotoğrafları ? Kurumsal fotoğraf çekimleri sizi tamamlayan, hedef kitlenize güvenilirlik aşılama noktasında oldukça önemlidir. Bizim amacımız sizi daha iyi anlatan kurumsal fotoğraflarınızla kimliğinizi birleştirmek olacaktır.

bize ulaşın

HEADSHOT ÇEKİMİ

Headshot çekimi, kişilerin gerçekleşecek projeleri için en doğal, en yalın fotoğrafının çekildiği portre çalışmasıdır. Genellikle oyuncuları tanıtım amaçlı kullanılır.

bize ulaşın

MEKAN FOTOĞRAFÇILIĞI

Her mekanın kendine has yapısı ve ruhu vardır. Mekan fotoğrafları bir çok işletme sahibinin tercih ettiği, mekanın tarzını ve ruhunu açığa çıkarmakta en iyi tanıtım çekimlerindendir. İşletmenizin fotoğraflarını tüm dijital platformlarda paylaşarak müşterilerinizi davet edin.

bize ulaşın

GALERİ